Adana Ceyhan SEO

Ceyhan SEO

Google’ın sitenizi sorunsuz bir şekilde tarayabilmesi SEO için çok önemlidir. Bunu yapmak için bir web sitesi oluştururken WordPress gibi bir altyapı kullanmanız gerekir. Adana Ceyhan SEO Web sitenizin yavaş açılma hızı, Google botlarının sitenizi daha yavaş tarayacağı ve daha hızlı açılan web sitelerini tercih edeceği anlamına gelir. Google’ı yanlışlıkla robots.txt ile engelleyebilirsiniz, Ceyhan SEO Uzmanı bu dikkate alınmalıdır. Site haritası (site haritası) oluşturmak ve web sitenizi Web Yöneticisi Araçlarını kullanarak Google’a göndermek, SEO için başka bir gerekliliktir. Artı, web siteniz mobil uyumlu olmalıdır.

Web sitesinde yapılacak SEO tweaks ile Google’da üst sıralarda yer almak bir adım daha atıyor. Öncelikle web sitenizde yayınladığınız içerik orijinal olmalıdır. Ceyhan SEO Diğer sitelerden aldığınız makaleleri kopyalamak sitenize SEO açısından ciddi zarar verecektir. Dolayısıyla, SEO ayarlamasının ilk kuralı, orijinal içerik oluşturmaktır. İçeriğiniz ayrıca anahtar kelimeler de içeriyor.

Bir anahtar kelime seçerek, o anahtar kelimeyi kullanan diğer Google web siteleriyle rekabet ediyorsunuz. Anahtar kelimenizi kalın italik yapabilirsiniz. Örneğin, 300 kelimelik içerik oluşturuyorsanız, anahtar kelimeyi farklı paragraflarda yalnızca iki veya üç kez kullanın. Anahtar kelimeler çok fazla içeriğe dahil edilirse, Google size ceza verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat