Adana Feke SEO

Feke SEO

SEO, web dünyasında biraz kötü şöhrete benziyor. SEO’nun aradığı anahtar kelimeler için arama motorlarının tepesindeyseniz, Adana Feke SEO hepsini göreceksiniz ve önce web sitenizi ziyaret edeceksiniz. Öyleyse seni ilk kim koyacak? Bu işi yapan kişilere “SEO uzmanı” denir. Arama motorları (Google) tanınmış bir web sitesi olup olmadığınızı bildiğinden, Feke SEO Uzmanı web sitenizin kalitesini ve diğer web siteleri size organik tavsiyeler ve web sitenize bağlantılar verdiğinde makalelerinizin orijinalliğini ve güncelliğini burada bulacaksınız. sosyal medyada … Google popüler bir web sitesi olduğunuzu anlıyor. Feke SEO Arama motoru optimizasyonunda buna kısaca backlink denir.

Ancak ülkemizde sadece backlinkler yardımı ile arama motoru optimizasyonu yapan birçok SEO uzmanı bulunmaktadır. Bununla birlikte, arama motorlarının doğal geri bağlantılara çok daha fazla önem verdiğini söylemeliyiz. Web sitemi güncellemek için çok fazla geri bağlantı yaparsanız, size fayda sağlamaz, zarar verir.

Yukarıda söylediğim gibi, Google doğal geri bağlantıları daha çok seviyor. Geri bağlantılar yalnızca site dışı SEO’dur. Sadece backlinklerden arama motorlarının gözüne giremezsiniz veya spam yiyebilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey sitenizde SEO yapmaktır. Site içi ve site dışı SEO hakkında detaya başka bir yazımda gireceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat