Antalya SEO Fiyatları

Antalya SEO Fiyatları

Antalya SEO Fiyatları

Link inşaasının daha kolay terimle backlink almanın SEO’nun en çok yetenek isteyen kısmı olduğunu herkes bilir.
Aslında doğru backlink alma bir çok yeteneği birden isteyen bir alandır. İçerik, satış, programlama, psikoloji gibi çok sayıda alanda uzman olmalısınız ki diğer insanlar size link versin. Antalya SEO Fiyatları Kaliteli içerik oluşturmak ve bunları insanların paylaşabilir hale gelmesini sağlamak hiç de kolay değil.

Şu bir gerçek ki daha fazla arama motoru trafiği istiyorsanız backlink almanız bir zorunluluktur.
Bu rehberde kaliteli backlink Antalya SEO Fiyatları almanız için herşeyi bulacaksınız. (Bu rehberin aslı backlinko.com dan alınmıştır.)
İçindekiler

1. Link İnşasının Temelleri
2. Yüksek Kaliteli Backlink Bulma
3. İçerik Pazarlama
4. E-mail ile ulaşım
5. Siyah şapkalı linkler
6. Link inşası stratejileri
7. Örnek çalışmalar
8. Gelişmiş Backlink alma yöntemleri

Bölüm 1: Link İnşasının Temelleri
1 milyon sayfanın incelendiği bir araştırmada backlink almanın diğer tüm Google sıralama kriterlerinin en önemlisi olduğu bulunmuştur. Zaten Google da en önemli 3 sıralama kriterinden birisi olarak backlinkleri işaret etmiştir (diğer ikisi: içerik ve Rank Brain algoritması).
Öyleyse linklerin Google algoritmasında temel yapı taşı olduğu net olarak ortadadır. Soru şu

Backlink almak neden bu kadar önemli?
Bu sorunun cevabını vermek için Google öncesi internet dünyasına bakmak gerekiyor. Google öncesinde arama motoru olarak Alta Vista ve Yahoo! en yaygın Antalya SEO Fiyatları olarak kullanılmaktaydı. Bu arama motorları sadece sayfanın içeriğine bakarlardı. Google işin içine girince PageRank algoritmasını ortaya çıkardı. Bir sayfayı basitçe analiz etmektense Google kaç kişinin sayfaya link verdiği ile ilgilendi. Haklılardı da. 20 yıl geçtikten sonra bile linklerin ne kadar önemli olduğu hala ortada. Backlinkler bir sayfanın kalitesini belirlemede hala en iyi yöntemdir. Bu nedenledir ki backlinkler

Google’ın en önemli sıralama kriteridir.
Penguen güncellemesinden sonra Google bergama seo linklerin sayısından çok kalitesine ve ilgili olup olmadığına bakmaya başladı. Şimdi şu soru kafanızda canlanmış olabilir.
Kaliteli backlink nedir? Biz kaliteli backlink nereden bulacağız?
Bu rehber de tam bunlara cevap olması için yazıldı. Okumaya devam edin.

Bölüm 2. Kaliteli Backlink Nasıl Bulunur?
Adım adım link inşası stratejilerine başlamadan önce bir linkin iyi yada kötü olduğu nasıl anlaşılır buna bakalım. Bir linki ne iyi ve kötü hale getirir? Antalya SEO Fiyatları Bu sorulara cevaplar arayalım.
Bir backlink aldığınızda iki şeyden birisi gerçekleşir:

1.Durum: Kaliteli Backlink Aldınız.
Arkanıza yaslanın ve sitenizin Google’ın birinci sayfasına roket hızıyla yükseldiğini izleyin.

2. Durum: Kalitesiz Backlink Aldınız.
Google’ın sizi ne zaman cezalandıracağını bekleyin ve “ne oldu buna!” demek için hazırlanın.
Peki bir linkin değerini nasıl anlarız?

Sayfa Otoritesi
Size link veren sayfa güçlü bir sayfa mı? Eğer öyleyse Google sıralamasında büyük bir etkisi olur. Yıllardır yaptığım testler gösterdi ki sayfanın otoritesi diğer faktörlerden daha etkilidir. Otorite sayfalardan aldığınız backlinkler sitenize daha fazla otorite aktaracaktır. Google eskiden PageRank değerlerini yayınlıyordu. Artık bu bilgiler paylaşılmıyor ancak bunu Google hala kullanıyor. PageRank değerine Antalya SEO Fiyatları en yakın göstergeyi Ahrefs PageRating değerinden alabiliriz. Ahrefs içerisinde web sitesinin adresini yazdığınızda size sayfanın (Page Rating) ve tüm sitenin (Domain Rating) rating değerini göstermektedir.
Rehberimiz devam edecek. Bizi takip etmeye devam edin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat