Antalya SEO Uzmanı

Antalya SEO Uzmanı

Antalya SEO Uzmanı

Bizim tabirimizle itibar yükseltici Dijital PR hizmetimiz tüm web mecralarını kapsar. İtibarınızı yükseltmek için arama motorları, blog siteleri, forum ve haber siteleri gibi halkla ilişkisi olan kanalları kullanırız. İşlemler şu şekilde işler; Duyurulmak istenilen içerik hazırlanır, Antalya SEO Uzmanı Sosyal medya sitelerinde paylaşımını kullanıcılar yapacak şekilde sosyal medya inşaası sürer, Blog sitelerinde marka hakkında konuşulması sağlanır, Yapılan çalışmalar arama motoru optimizasyonu ile bulunabilir hale getirilir, ve büyük kitlelere ulaşılır.

Reklam sahibinin işlemlerin tamamından haberi olur ve işlemler sonrası neler konuşulmuş, ne kadar bakılmış, ne kadar duyulmuş her şeyden detaylı şekilde haberi olur.

Anchor text, tıklanabilir kelimelerde görülen, Antalya SEO Uzmanı Türkçe karşılığı olarak “çapa metin” denilen ve SEO’da genelde kırmızı ve mavi renklerde kullanılan kelimelerdir.

Bir internet sitesine herhangi bir şekilde link veren kullanıcılar, resim gibi grafikler yerine metin üzerinden link verir. Belirli bir anahtar kelimeye verilen osmaniye seo linkler anchor text olur.

SEO çalışmalarında genelde kırmızı ve mavi renklerde kullanılan anchor text’ler, arama motorlarına verilen linklerde ne ifade ettiğinizi bildirmeye yarar. Örnek verecek olursak, SEO kelimesinde anchor text içeren bir link verirsek şöyle olur

Merhabalar,
Bugün sizlere edu ve gov backlink’in faydalarından bahsedeceğiz. Edu ve Gov kelimeleri ingilizceden kısaltılmış kelimelerdir.
Edu = Education = Eğitim
Gov= Goverment = Tüzel Kurum ( Devlet Kurumu)

Anlamlarına gelmektedir. Edu uzantısını sadece üniversiteler ve üst düzey kolejler tarafından kullanılır. Eğitim haricinde kullanılamaz. Örneğin ben gidipte “adsoyad.edu” şeklinde domain alamam.
Gov uzantısıda sadece devlet siteleri tarafından kullanılabilir. Antalya SEO Uzmanı Örneğin e-devlet sitesin “turkiye.gov.tr” sondaki “gov.tr” Türkiye’nin bir devlet sitesini olduğunu göstermektedir. Sadece “gov” uzantısı Amerika’ya aittir. Bu kadar açıklama sanırım yeter. Geçelim konumuza.

SEO Uzmanı Antalya

Google bu uzantıyı kullanan siteleri kâr amacı gütmeyen site dizininde bulunduruyor ve bu sitelerin eğitim ve hizmet siteleri olduğu için çok değerli görüyor. Çünkü hiçbir şekilde para kazanmak veya ticaret yapmak için açılmamış. Sadece hizmet sağlamak için açılmış sitelerdir. SEO Uzmanı Antalya Haliyle buradan alınan backlinklerde bir o kadar değerli. Genelde buradan backlink alanlar sitelerinin domain otoritesini ve sayfa otoritesini yükseltmek için alırlar. Sitemizin anahtar kelimelerine backlink alındığında anahtar kelimede yükselme sağlayacaktır. Siteniz eğer geç index alıyorsa index alma hızı artacaktır. Örneğin benim bu siteme aldığım kaliteli backlinkler sayesinde en geç 2 dakika içinde index alıyor. Şimdilik Anahtar kelimede gayet iyi bir yerdeyim. İlerde edu ve gov backlinkler arttıkça dahada artacağını düşünüyorum.

Normal şartlarda Edu ve gov sitelerden backlink almak çok zor. Siteniz gerçekten çok faydalı bilgi içeriyorsa bu sitelerde backlink alabilirsiniz. Bunun haricinde her siteye backlink çıkışı yapılmaz. Ama bazı hacker arkadaşlarımız bu tarz sitelerin açıklarından yararlanarak sizlere dofollow edu ve gov hacklink hizmeti sunmakta. Fakat hacklink olduğu için kalıcılığı konusunda SEO Uzmanı Antalya kuşkularınız olabilir. Önemli olan kaliteli kalıcı backlink almaktır. Kaliteli ve kalıcı backlink almak için iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz. Bu işi çok iyi yapan arkadaşlarıma yönlendirebilirim sizleri.

Bu arada backlinklerinizin dağılımını şöyle yapın.
%90 – Dofollow
%10 – Nofollow
Yani 10 tane backlink’inizin 9 u dofollow 1 tanesi nofollow olarak inşaa edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat