Eğitim Siteleri İçin Seo

Eğitim Siteleri İçin Seo

Eğitim Alanında binlerce site var , eğitim alanında web siteniz varsa bu da size binlerce rakip doğuracaktır . Rakiplerin çoğunluğu Sürücü kursları , yabancı dil , üniversite&lise ders notları , testler , etüt merkezleri , yurtlar , anaokulları , özel okullar , matematik kursları , ygs lys teog kpss siteleri , ehliyet , halk eğitim , sanat , müzik , oyunculuk vb. binlerce site var . Tabii siteniz bölgesel (lokal) olunca rakiplerinizin ve anahtar kelimenin rekabeti azalıyor. Rekabet azalınca üst sıralara çıkmak daha kolay bir hal alıyor. İyi bir eğitim sitesinin referans ve öğrenci yorumlarına ihtiyacı vardır.

K12.tr Uzantı

12.sınıfa kadar okunduğu için k12.tr Uzantısı tercih edilmiştir. Ülkemizde k12.tr uzantısını İlkokul-ortaokul ve liseler kullanmaktadır. bu uzantıyı görünce bütün internet kullanıcıları bir eğitim sitesi olduğunu anlar. bu size pozitif bir yön kazandırır tıklanma oranınız daha fazla olacaktır.

Edu.tr Uzantı

Üniversitelerin kullandığı bir uzantıdır. Güvenilir bir uzantıdır. Bütün arama motorları bu uzantıya belirli bir otorite verir. sıralamada yükselmesi daha kolaydır. Bu uzantı SEO ile uyumlu bir uzantı.

Bir eğitim siteniz var, anahtar kelime ve ya kelimelerinizde üst sıralarda/ ilk sıra da çıkmak istiyorsunuz. Bunun İçin Canlı Destek , Elektronik Posta (e-mail) ve ya whatsapp destek hattımızdan sizlere yardımcı olabiliriz (Seo Fiyat Teklifi , Site/Seo Analiz , rakip analiz ve daha fazlası).

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat