Erzurum Aziziye SEO

Aziziye SEO

Google ve benzeri arama motorları, Erzurum Aziziye SEO  web sitelerini sıralarken birçok faktörü dikkate alır. Tüm bu faktörlerin ötesine geçmek imkansızken, en önemlilerine gerekli hassasiyeti göstererek yarışta rakiplerinizi kolayca geride bırakabilirsiniz. Bu faktörler nelerdir?

Etki Alanı Adı İtibarı: Etki Alanı Yetkilisi (DA) olarak da bilinen bu ölçüt, web sitenizin İnternet’te kaç farklı yere bağlı olduğunu gösterir. Aziziye SEO Uzmanı “Alanın alan adı anlamına geldiğini biliyoruz.” Otorite aynı zamanda itibar anlamına gelir.Web sitelerini sıralamak için kullanılan sıralama sisteminde önemli bir ölçüdür.Alan adının yaşı yüksektir, web sitenize bağlantıların sayısı ve kaynağı, içeriğinizin orijinalliği ve ziyaret ettiğiniz sürenin uzunluğu web sitenizin sayfaları vb. Bu faktör durumdan etkilenir. Anahtar Kelimeler: SEO, web siteniz için doğru anahtar kelimeleri seçip kullanmakla başlar. Web siteniz ve içeriğiniz için uygun anahtar kelimeleri belirlerken eşanlamlıları veya benzer kavramları da kullanabilirsiniz. Örneğin, “şarj cihazları” satıyorsanız, içeriğinizde “güç bankası” kelimesini kullanın.

İlişkiler ve İçerik: İçeriğiniz gerçekten, kopyanız tanımladığınızla uyumlu mu yoksa başka bir yerden satın alınmış biraz basit bir içerik mi kullanıyorsunuz? Arama motorları artık onları birbirinden ayıracak kadar akıllı. Bu nedenle, ürünleriniz ve hizmetlerinizle ve var olma hakkınızla doğrudan ilgili orijinal içerik oluşturduğunuzdan emin olmalısınız. Gelen ve Giden Bağlantılar: Diğer web sitelerinden (özellikle yetkili ve saygın web sitelerinden) bağlantılar ve web sitenizden diğer web sitelerine bağlantılar büyük önem taşımaktadır. Bu bağlantıları, konumunuzu güçlendiren ağın bir parçası olarak düşünün. Ne kadar çok örersen o kadar iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat