Giresun Görele SEO

Görele SEO

SEO ve arama motoru (sem) pazarlaması kavramları ve bunların ilişkileri hakkında konuşalım. SEO, düzenli arama sonuçlarında başarılı olmak ve daha fazla trafik oluşturmak için çalışır. Giresun Görele SEO Sem, bir reklam bütçesi ile trafiği artırma girişimidir. (Örneğin Google AdWords, Facebook Reklamları). Sem ile her zaman reklam maliyetleriniz olur. İyi bir SEO çalışması ile web sitenize gelen ziyaretçi sayısı reklam maliyetleri olmadan daha ekonomik bir şekilde artırılabilir. Görele SEO Uzmanı Bu, satın alma potansiyelinizi artırabilir.

Arama motoru optimizasyonunu hangi faktörler etkiler? Dünyanın en iyi dijital pazarlama araçlarından biri olan Semrush, Google arama motorunda başarılı olmak için gerekli faktörleri tek kelimeyle detaylı bir şekilde incelemiştir. Bu çalışma 600.000’den fazla kelimeyi analiz etti ve yaklaşık on bin web sitesini taradı. Bu çalışmanın sonuçlarına göre SEO başarısını etkileyen faktörler aşağıdaki gibi belirlenir. Vaka çalışmaları ve deneysel çalışmalar teorik bilgilerden çok daha iyi olduğu için, bu faktörlerin dikkate alınması gerektiğine inanıyoruz.

Web sitelerine doğrudan ziyaretler (yüksek marka bilinirliğinin göstergesi),Sitede geçirilen süre (sitede geçirilen süre),Oturum başına ortalama sayfa sayısı (oturum başına sayfa),Çıkma Oranı,Siteye sağlanan bağlantı alan adlarının sayısı (yönlendiren alan),Web sitesinde sağlanan toplam geri bağlantı sayısı (toplam geri bağlantı sayısı),Siteyle ilişkili toplam IP adresi sayısıİçeriğin uzunluğu ve kalitesi,SSL sertifikası (https),Bir anahtar kelimeyi web sitesinde çapa olarak kullanmak,Site metninde bir anahtar kelime kullanmakAnahtar kelime yoğunluğu,Makale başlığındaki anahtar kelime (meta başlık),Bir anahtar kelimeyi bir açıklamada (meta açıklama) geçirmek,İçerikte video olması çok önemli, bu da tabii ki sayfada geçirilen süreyi artırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat