Haber Siteleri İçin Seo

Haber Siteleri İçin Seo

Haber siteleri son zamanlarda geçen olaylara ilgili bizi bilgilendiren sitelerdir . Haber siteleri son zamanda büyük rağbet görüyor . Gerek aldığı reklamlar , gerekte Google News ‘ten dolayı . Bildiğiniz gibi haber kelimesi çok rekabetli , bazı site sahipleri yerel haber sitesi kuruyor . Yeni kurulan haber sitelerinin en büyük rakibi , otoriter haber siteleridir . Haberi ilk yeni kurulan site bile girse , otoriter haber sitesi yeni kurulandan daha yüksek çıkar ve ziyaretçileri kapar . Ziyaretçileri kaptıkça Reklam ağından kazanç elde eder . Hem Google News için hemde ilk sıralarda çıkmak için Seo Yaptırmalısınız.

Haber Siteleri Seo

Haber Siteleri Seo

Haber yazarken içeriklerinizin Yeni , Özgün ve zengin olmalıdır . Çoğu site haberlerini ajanslardan alıyor . bu haberlerde copy-paste oluyor özgünlük diye birşey kalmıyor . Ajanslardan haber alıyorsanız , makaleyi özgünleştirerek girmelisiniz .

Haber Sitesi Ve Sosyal Medya

Çoğu haber sitesi , Ziyaretçilerinin %70-90 lık kısmını sosyal medya sitelerinden çekiyor . Facebook , Twitter , İnstagram gibi sosyal medyalar ‘da aktiflik gerçektende çok yüksek neredeyse 7/24 aktif olan kullanıcılar var . Belirli Hashtagler veya Trend Topiclerle çok yüksek derecede ziyaretçi kapıyorlar . Tabi sosyal medya’dan ziyaretçi kapmak için belirli derecede etkileşim ve kitleniz olması gerekiyor . Seokoloji’nin Seo Paketlerinin Çoğunda Sosyal Medya Desteği Var . Sosyal Medya Menejeriniz oluyoruz.

 

Sosyal Medya Desteği Olan Paketlerimiz ; Normal , Hard , Expert

Üstün Sosyal Medya Desteği Olan Paketlerimiz ; Gold , Diamond , Plus , Premium

SEO FİYATLARI

Haber , Spor , Ekonomi , finans , kadın , emlak , sağlık , teknoloji , Gündem , Politika Dünya ,Eğitim ,3. Sayfa ,İç Haber , Magazin ,Otomobil ,Kültür , Sanat , Video Haber ,Yerel Medya , Yaşam , İpucu Biyografi , Kitap , Seyahat , Oyun , seo hizmeti , ilk sıra , yükselme garanti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat