İlan Siteleri İçin Seo

İlan Siteleri İçin Seo

Günümüzde en çok açılan sitelerden biri de ilan siteleri . İlan Sektöründe rakipleriniz çok fazla olacaktır. Çok güçlü , tanındık ve otoriter rakipleriniz bulunuyor . Tabii bu sitelerle yarışmanız gerekiyor . Kendi İlan Sitenize Daha Fazla ziyaretçi çekmeniz , tanınırlık oranınızın artması da gerekiyor .

Peki Nasıl Yükselirim ve Nasıl Tanınırım ?

  • Tasarım . Temanızı Özgün yapmanız önerimizdir . Warez , ücretsiz vb. Temalar piyasadaki bir çok sitede kullanılıyor . Kendi Temanızı Yapın ya da yaptırın . Kolay Bir tema olsun internetten fazla anlamayan yaşlı amcalar/nineler ‘de üye olup ilanını yayınlaya bilsin .
  • Akılda Kalıcı Bir İsim . Akılda Kalıcı bir isim olsun . İnsanlar Sitenizin İsmini Unutmasın hoş , kısa ve ilgi çekici bir domain sizi yükseklere taşır .
  • Hızlı Bir Sunucu . Böylelikle ziyaretçilerin sitede kalma ve gezinme süreleri artacaktır . Bu Size SEO anlamında pozitif olarak geri dönecektir . Müşteriler için de güzel bir şey kim yavaş sitede gezmek ister ki ? Hızlı Site Varken ?
  • Reklam . Televizyon reklamlarının önüne geçen sosyal medya reklamları hem daha ucuz hem de daha fazla kitle topluyor . Sosyal Medyanın Nimetlerinden yararlanın . SEO paketlerimizde Sosyal Medya Desteği ve Üstün Sosyal Medya Desteği Bulunmaktadır 🙂 . hem SEO hemde sosyal medya danışmanınız olalım 🙂  .
  • Kurumsal üyelik . Kurumsal Üyelerinizin Satış ve ilan oranları daha fazla olacaktır . Kurumsal marka vb. üye olmaya davet edin .
  • Ücretsiz Üyelik . Kişisel Üyeler için ücretsiz üyelik illa ki olucaktır . Kurumsal üyeler için ilk 1 yıl ve ya 2 yıl ücretsiz üyelik hakkı verin . Kurumsal Üyelere ücretli üyelik paketlerini satmaya yönelin . Ücretsiz üyelikler de İlan Koyma sınırı olsun . Ücretli üyelikler de Sınırı arttırın ya da sınırsız yapın.
  • Güçlü Backlinkler Alın . Search engine optimization (SEO) paketlerimiz de güçlü backlink bağlantıları bulunmaktadır . kısa sürede siteniz arama motorlarında yükselişe geçicektir . Web sitenizin ulaşılabilirliği artacaktır . Seo Paketlerimiz sizlere ziyaretçi ve müşteri anlamında geri dönecektir . Yatırımlarınız karşılıksız kalmayacaktır .
  • Çekiliş . Ücretli Üyelik çekilişi vb. Çekilişler olabilir .
  • Blog Sayfası Açın . Anahtar Kelime Üzerinden Makale Yazın ve ya yazdırın . Siteniz Kısa Sürede yükselişe Geçicektir 🙂

Seokoloji Siz Değerli Okurumuza SEO hizmeti vermekten gurur duyar 🙂 Her bütçeye uygun seo paketlerimizi side deneyin

SEO FİYATLARI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat