İstanbul SEO Firmaları

İstanbul SEO Firmaları

İstanbul SEO Firmaları

SEO tekniklerinden birçoğu artık web sayfalarının sahipleri tarafından biliniyor ve uygulanıyor. Bu yüzden alternatif SEO yöntemlerini uygulamak sizi ayrıcalıklı kılacaktır. Bunlardan biri başlık uzunluğu. Başlıklarınızın uzunluğu 60 karakteri geçtiğinde risk altında olursunuz. Bir diğeri ise anahtar kelimelerin uzunluğu. 250 karakteri aşan anahtar kelime uzunluğu sayfanızın spam olabileceği riskini taşımasına sebep olur. Google bu değerleri oldukça önemsiyor.

Alternatif SEO yöntemleri arasında link sayılarını belirli oranlarda tutmayı da örnek verebiliriz. Harici ve dahili linklerin sayısı fazla artış gösterdiğinde risk grubuna girersiniz. Linkler SEO için vazgeçilmezler arasında. Ancak SEO belirli uygulamaların üzerine yoğunlaşarak yapılmaz. Farklı ve alternatif uygulamaları belirli ölçülerde kullanmalısınız. Web sayfaları için başarı çoklu bir algoritmanın ürünüdür. Kısa sürede alınacak sonuçlar yanıltıcı olabilir. Sizin amacınız uzun vadede başarılı bir web sayfası elde etmek olmalı.

Gelişen teknoloji ve küreselleşme, isteyen istemeyen herkesi etkisi altına almaya başlamıştır. Ticari şirketler de bundan faydalanmaktadır. Gelişen e-ticaret kavramı içinde şirketler, rakip firmalarla rekabet edebilmek için artan bir hızla bu sektöre de ayak uydurmak zorunda kalmışlardır. Yabancı olan bir sisteme ayak uydurmak zordur ancak bunun nimetlerinden faydalanmak da ayrıcalıktır.

İstanbul SEO Firması

Seo, search engine optimization yani arama motoru optimizasyonunun kısaltılmış halidir. Bu sistem sayesinde, sitelerin ve web sayfalarının içeriğinin görünmesi sağlanmakta ve sonuç sayfasında web sayfanızın daha üst sıralara ve sayfalara yükselmesi sağlanmaktadır. Böylece tüm dünyada görülme ve tanınma şansınız artmaktadır. Dolayısıyla arama motoru optimizasyonu, rekabet ortamında ticari anlamda iş potansiyelinizi artırmayı kolaylaştırdığı için vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir ve gelmeye devam edecektir.

Arama motorunda şirketinizin konusuyla ilgili bir arama yapıldığında, sonuç sayfasında tüm arama motorlarıyla beraber Ankara seo’den de sonuçlar görülebilmektedir. Ancak bu siteler arasında ön sayfalarda görünebilmek için birkaç etken bir arada analiz edilmektedir. Şirketimiz sizin için bunun yönetimini yapmakta, sitenizin ya da web sayfanızın arama motorları tarafından daha kolay bulunup indekslenmesini sağlamaktadır.

İstanbul Kurumsal SEO Firması
İstanbul Kurumsal SEO Firması

Markanızı, faaliyetlerinizi daha geniş bir alanda duyurulmasını, şirketinizi ve sizi daha fazla kişinin tanımasını sağlamak amacıyla verilen Ankara seo hizmeti, sadece ticari siteleri kapsamaktadır. Arkadaşlık, oyun sohbet v.b. sitelere hizmet vermemektedir.

Kurumsallaşma yolunda ilerleyen amatör şirketler, bu anlamda rakiplerinden bir adım önde olmak isteyen şirketlere isimlerini birinci sayfada duyurmaya söz veriyoruz. Tecrübeli Seocularımızın yardımıyla, isminizi ilk sayfada kalmasını garanti ediyoruz. Sizin ve şirketinizin ihtiyacı olan kaliteli ve güvenilir hizmet için burada olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sizleri bu hayale kavuşturmak ve sizi farklı kılmak için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

İstanbul Kurumsal SEO Firmaları

Bir Site Nasıl Yükselir ?
Bu makalemde yukarıdaki sorunun cevabını arayacağız.Bir site arama motorlarında nasıl yükselir ?
Bu yazıda sizin bildiklerinize ek olarak bilmediklerinize de değineceğim için tamamını okumanızı tavsiye
ediyorum.Google bir siteyi neden yükseltir ?Google bir siteyi google için faydalı olarak görüyorsa o siteyi
yükseltir , ön sıralarda çıkarır.
Google siteyi neye göre yükseltir ?

Daha önceden google siteleri sadece backlink’e göre yükseltiyordu.Ama bunu fırsat bilen kişilerin bloglara ve ziyaretçi defterlerine link sağlamak amacıyla saldırması üzerine algoritmasını değiştirdi ve algoritma google yöneticilerinin bile tam olarak bilmediği bir hal aldı.

KULLANICI MEMNUNİYETİ
Bu noktaya özellikle değinmek istiyorum.Google için kullanıcı memnuniyeti çok önemlidir.Ziyaretçileriniz sitede çok kalıyorsa bu yükselmeniz için önemli bir faktördür. Kullanıcıların sitenizde daha çok kalmasını sağlamak için WordPress rastgele yazılar eklentisini kurabilirsiniz.

DOMAİN FAKTÖRÜ
Domain belki de en önemli faktördür yükselmede.Google domain yaşına değer verir.Yaşlı domainler gençlere göre daha önde çıkar.

5)SCRIPT FAKTÖRÜ :
Script faktörü de çok önemlidir.Hepimizin bildiği gibi WordPress her şekle girebilen çok iyi bir scripttir.
Eğer 0′dan site kurmaya başlayacaksanız kesinlikle wp öneririm.Kullandığınız scriptte yazıların siteadresi.com/yazi-basligi.html
şeklinde olması google’ın daha çabuk indexlemesini ve o başlıkta daha önce çıkarmasını sağlar.
6)İÇERİK FAKTÖRÜ :
İçerik faktörü de Google için önemlidir.Burada dikkat etmemiz gereken özgün ve düzgün içeriktir.Her kategoride özgün içerik yazılmaz.
Bazı kategoriler c/p gerektirir.Bu yazılarda da başlığı değiştirmemiz faydamıza olacaktır.Burada önemli bir detaya daha değineceğim.
Siteye hergün eşit sayıda içerik eklemeliyiz.unutmayalım Google düzeni sever.Düzenli içerik girilmesi google’ın hoşuna gider.
7)KOD FAKTÖRÜ :
Sitedeki kodlar düzenli olmalıdır.Örneğin bir kodu açık kalmamamlıdır .Mutlaka şeklinde kapatılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat