Konya Seydişehir Web Tasarım

Duyarlı web siteleri (farklı tarayıcılarda ve mobil cihazlarda kullanıcılar için optimize edilmiş web siteleri) her zamankinden daha önemlidir çünkü mobil kullanıcılardan web sitelerine gelen trafik yoğun (analiz). Web sitenize yapılan ziyaretlerin% 50’si bilgisayar ekranınızın arkasında olmayan kişilerden gelebilir). Konya Seydişehir Web Tasarım , her projenin başlangıcından itibaren duyarlı tasarıma odaklandık, web tasarım ve geliştirme sürecini önce mobil olacak şekilde optimize ettik. Aşağıda, yeni bir web projesi üzerinde çalışırken atılması gereken adımların bir özeti verilmiştir.

Seydişehir Web Tasarım

Markanızı müşterilerinizle anlamak için ilk atölyede web sitesi tasarımı ve geliştirmesinden sorumluysanız, ilk adım web sitenizin tasarımını ve mimarisini / navigasyonunu geliştirmektir. Bu süreci kolaylaştırmak için Slickplan’ı kullanın ve akış şeması haritaları oluşturmayı kolaylaştıran yardımcı araçlar kullanın. Genel kullanıcı akışını ve mevcut sayfaları / Seydişehir Web Tasarım alt sayfaları bilmek, web tasarım sürecinde önemli bir ilk adımdır. Tasarlamaya başlamadan önce, web sitenizdeki mevcut tüm içeriği engelleyin.

Bu, tüm web sitesinin içeriğini ve içeriğin nasıl oluşturulduğunu belirlemek için birlikte çalışan müşterilerle yapılan bir işbirliğidir (genellikle Google Drive tarafından gerçekleştirilir). Yapılandırma veya tasarım aşamasına geçmeden önce bu içerik hiyerarşisini ve önemli eylem çağrılarını oluşturmak önemlidir. Konya Seydişehir Web Site Tasarımı Şu anda içeriğin tam tasarımına ve gösterimine odaklanmıyoruz, ancak ne olduğunu biliyoruz. Bir “yönteme” karar vermeden önce yerinde olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat