Konya Taşkent Web Tasarım

Site haritası onaylandıktan ve içerik incelendikten sonra, düzen ve seçenekleri tartışmak, içeriğin nasıl görüntülendiğini netleştirmek ve içeride kalmak için şirketin tasarım ve geliştirme / programlama yönlerini toplayın. Aralık. .. Konya Taşkent Web Tasarım Bu aynı zamanda web sitenizin nasıl çalıştığını açıklamak için de bir fırsattır (e-ticaretin envanter yönetim sisteminizle entegre olacak şekilde kurulduğundan emin olmaktan bağlantıların ve düğmelerin hareketli fare durumunu belirlemeye kadar). Bu aşamada işlevsellik hakkında konuşmak tüm tasarım ve geliştirme süreci için önemlidir.

Taşkent Web Tasarım

Tartışmamızda wireframe’ler geliştirdik (bazen beyaz tahta üzerinde kaba taslaklar veya tamamen geliştirilmiş. Aynı zamanda müşteriyle paylaşılan yüksek kaliteli bir tel kafes olabilir). Artık içeriğinizin ne olduğunu ancak nasıl görüneceğini bildiğinize göre, web tasarım sürecinin taslak aşamasına geçebilirsiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, web sitesi tasarımına duyarlı, mobil merkezli bir bakış açısıyla bakıyoruz. Taşkent Web Tasarım Tasarım şablonu üzerinde çalışmaya başladığınızda, onu hem masaüstü hem de mobil cihazlar için tasarlarsınız, böylece tasarladığınız öğe farklı cihazlar, tarayıcılar ve ekran boyutları için çalışır.

Şablonları paylaşmak ve geri bildirim almak için dahili olarak Konya Taşkent Web Site Tasarımı kullanın. Bu araçla, ekip üyeleri doğrudan modeller hakkında yorum yapabilir ve böylece inceleme sürecini kolaylaştırabilir. Projenizin boyutuna ve kapsamına bağlı olarak, tasarlayıp müşterilerinizle paylaşmak için birden fazla sayfa ve tüm web sitesi için bir stil kılavuzu seçin. Onaylandıktan, incelemeler işlendikten ve sıkıştırılmış son dosya olduktan sonra, web sitesi geliştirme sürecine geçme zamanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat