Konya Tuzlukçu Web Tasarım

Proje hem dahili hem de müşteri tarafından onaylandıktan sonra geliştirmeye devam edin. WordPress, genellikle internetin yaklaşık yarısı ile birlikte tercih ettiğimiz içerik yönetim sistemidir (CMS). Mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve lansmandan sonra ve gelecekte müşteriler için özellikle güncellenmesi ve bakımı kolaydır. Projenizi geliştirme ekibinize gönderirken, Konya Tuzlukçu Web Tasarım web sitenizde kullanmak için her zaman bir “blok” stil kılavuzu ekleyin. Ağ Bloklar, içerdiği farklı içerik ve düzen türlerini ifade eder. Kapsamlı bir stil kılavuzu ile, tasarımı geliştirme ekibinin istediği gibi yapmak için hiçbir tahmine gerek yoktur.

Tuzlukçu Web Tasarım

Geliştirme tamamlandıktan sonra kalite güvencesi önemli bir rol oynar. Bu aşamada her şeyi dahili olarak test ediyoruz ve müşterilerimize başlamadan önce web sitesini kapsamlı bir şekilde test etme fırsatı veriyoruz. QA etkinliklerini ve gerekli güncellemeleri izlemek için başka bir harika araç olan Tuzlukçu Web Tasarım kullanın. Bu şekilde, bazı sorunları doğrudan canlı sitenizde tanımlayabilir (hazırlık) ve çalışmanızın test aşamasını olabildiğince verimli hale getirebilirsiniz. Son olarak, web sitenizi yayınlamak için düğmeye basın.

Çok basit bir şekilde duyuyoruz, ancak bu, hem sorunsuz başlatma hem de sürekli kullanım için müşterilere kesintisiz teslimat sağlayan karmaşık bir süreçtir. Konya Tuzlukçu Web Site Tasarımı İçeriği nasıl güncelleyeceğinizi ve web sitenizi dahili olarak nasıl yöneteceğinizi gösteren tüm müşteriler için kapsamlı içerik yönetimi eğitimi verin (genellikle sürekli güncellemeleri dahili olarak yönetmeyi seçersiniz). Ancak, devam eden bir saklama sözleşmesi imzalamaya gerek yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat