Mardin Derik Web Tasarım

Farklı ekran özelliklerine göre farklı içeriklerin görüntülenmesi genellikle duyarlı düzen olarak adlandırılır. Duyarlılık, CSS’de multimedya sorguları uygulanarak elde edilir. Mardin Derik Web Tasarım Örneğin, mobil cihazlar, genellikle ana içeriğin altına yerleştirilen bir sayfanın yanında gezinme çubuğunu görüntüleyecek alana sahip değildir. Bootstrap blog örneği, tarayıcının genişliğini değiştirirken gezinme çubuğunda gezinmenin bu senaryosunu gösterir.

Derik Web Tasarım

Harika tasarım kaynağı Web’de çok fazla tasarım kaynağı var, bu yüzden geliştiricilerin tasarımlarını geliştirmelerine yardımcı olmak için şu ana kadar favorim olarak bu kısa listeyi seçtim (tercihen çok). Düzenleyin: Herkes için görsel bir tasarım kılavuzu, temiz ve verimli tasarımın temellerini açıklar. Derik Web Tasarım Çoğu durumda, sayfa aralığı, yerleştirme, kontrast ve tekrar eden öğeler gibi bazı ilkeleri izleyerek web sitenizi kötüden iyi tasarlanmış bir hale getirebilirsiniz. Esnek Web Sitesi Tasarımı, tüm okuyucuların erişebileceği, onu çalıştırırken harika görünen bir web sitesini nasıl oluşturacağınızı öğreten harika bir çevrimiçi kitaptır.

Geliştiriciler için Tasarım 101, tasarımcıların takip ettiği iyi tasarımın “sırlarını” ortaya çıkarır, ancak tasarımın neyi başarmaya çalıştığını anlayan geliştiriciler için de mevcuttur. UX Law, bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için tasarım ilkelerini ana hatlarıyla belirtir. Mardin Derik Web Site Tasarımı Yalnızca bilgilerin nasıl görüntüleneceğini görmek istiyorsanız şiddetle tavsiye edilir. Bir renk şeması oluşturmak, renk seçicinin neden çoğu kullanıcı arayüzünde çalışmadığını ve gerçek bir uygulamada bir renk şemasının nasıl seçileceğini açıklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat