SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı Faydaları

  • Google Adwords reklamlarına vereceğiniz bütçeyi azaltırsınız.
  • Arama motorlarında daha üst sıralarda listelenirsiniz.
  • Daha fazla ziyaretçi/müşteri çekerek, cironuzu arttırabilirsiniz.
  • Web siteniz kullanıcı uyumlu olup, müşteri etkileşimlerini arttırabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı Hizmetinde Ne Yapıyoruz?

  • Site içi düzenlemeleri kontrol ediyoruz ve düzeltiyoruz. Hız,Meta açıklamaları,404 hata sayfaları,Link yapısı, Site içi linklemeler,site haritası…
  • Sektörünüze uygun içerik girişi sağlıyoruz, SEO uyumlu makaleler ile sıralamada en iyi sonucu almanızı sağlıyoruz.
  • Site içi teknik,anahtar kelime,rakip,zararlı link,site içeriği ve imajı analizlerinizi yapıyor ve internet sitenizi en iyi şekilde optimize ediyoruz.
  • Tamamen Manuel bir şekilde backlink hizmeti veriyoruz, kaliteli backlink inşası kurarak site dışı SEO çalışmalarınızı tamamlıyoruz.
  • Markanızın Sosyal Medya’da daha görünür hale gelmesinde yardımcı oluyoruz.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

BAŞLANGIÇ

500

Aylık TL'den başlayan fiyatlar

Küçük Çaplı Siteler

Blog,İçerik,Yerel Hizmet, Vakıf,Dernek...

EKONOMİK

1250

Aylık TL'den Başlayan Fiyatlar

Hizmet Odaklı Siteler

Haber,Çilingir,Teknik Servis, Yerel Hizmet, Ürün Satışı...

KURUMSAL

2500

Aylık TL'den Başlayan Fiyatlar

Satış Odaklı Siteler

E-ticaret,Alışveriş,Firma Sitesi, Ürün Satışı ve Tanıtımı...

Özel

????

Aylık TL'den Başlayan Fiyatlar

Özel Teklif Dahilinde

Agresif Kelimeler,Sektörün Lideri Olmak İsteyenler...

SEO Danışmanlığı Nedir?

SEO işlemleri, bir sitenin daha fazla kullanıcıya sahip olmasına dayalı olarak gerçekleştirilmekte olup; sitelerin daha da aktif bir biçimde çalışmaları amacı güderek; etkili bir sonuca ulaşmaları neticesini doğurabilecek yapıda var olan bir uygulama olarak da adlandırılabilmektedir. SEO işlemleri her sitenin belli zaman aralıklarında tekrarlayarak; rakiplerinin önüne geçmek için kullanabilecekleri bir uygulama olarak da ifade edilebilecek biçimde kendini gösterebilecektir. Bu aşamada da SEO işlemlerini bireysel olarak etkili bir biçimde gerçekleştiremeyeceğini düşünen kişilerin profesyonel kişi ya da firmalara dayalı olarak da hareket etmeleri söz konusu olabilecektir. Bu sayede de sitelerin SEO işlemleri sonrasında daha da etkili sonuçlar alabilmeleri durumu gözlemlenebilecektir.

SEO işlemlerini etkili bir biçimde gerçekleştirmek adına SEO uzmanlarından ya da SEO işlemlerini gerçekleştiren kurumsal firmalardan yararlanmak her zaman önemli ölçüde fayda verebilecek bir konumda yer alabilecektir. Bu aşamada SEO danışmanlık hizmeti de verilecek olup; sitelerin ne şekilde yükselmesi gerekiyorsa o şekilde hareket edilmesi de an be an sağlanabilecektir. Sitelerin genel anlamda destek görebilmesi ve en uygun arama motoru optimizasyonu faaliyetlerine dahil olması anlamında da bu tip seçeneklerin etkili olarak gerçekleştirildiği de gözlemlenebilecektir. Bu anlamda da sitelerin daha da etkin bir konuma erişmeleri aşamasında da ne kadar uygun şartları gerçekleştirdiği de gözlemlenebilecek tipte de yer alacaktır.

SEO Danışmanlığı Nedir

SEO işlemlerini gerçekleştirme konusunda alınacak olan danışmanlık hizmetleri sosyal medya çalışmalarını da kapsayabilecek biçimde yer alacaktır. Bu tip işlemleri gerçekleştirecek olan kişilerin son derecede ideal gelişmelerle karşı karşıya kalmaları ve tam anlamıyla da sitelerinin daha işlevsel bir yapıya erişmeleri konusunda da gereken düzeyde de varlık gösterebilmektedir. Sosyal medyalar aracılığıyla gerçekleştirilecek olan SEO çalışmalarının daha fazla internet kullanıcısına erişilmesi aşamasında da ne kadar nitelikli bir uygulama olduğu da an be an gerçekleştirilebilecek türde bir süreç olarak ifade edilebilecektir. İnternet kullanıcılarının SEO işlemi uygulanan sitenin farkına vararak; hit trafiğini arttırmaları konusunda sosyal medya paylaşımları önemli bir yer tutmaktadır.

SEO faaliyetlerini gerçekleştirmek adına tamamen ilgi çekici ve fazlasıyla doğal paylaşımlar içerisinde yer almak gerekmektedir. Yorum ya da forum biçiminde de gerçekleştirilecek olan SEO çalışmalarını hayata geçirme aşamasında doğallık, özgünlük ve ilgi çekiciliği gibi özelliklerin barındırılmasına dair faaliyetler içerisinde yer almaları gerekmektedir.  Bu işlemlerin gerçekleştirilmesine dair uzman kişilerle çalışarak; danışmanlık hizmeti almak her zaman ideal gelişmelerin yaşanmasına dayalı sonuçların sağlanmasında da önemli bir gelişme olarak da adlandırılabilecektir. Sitelerin gelişimi konusunda gerçekleştirilecek olan arama motoru optimizasyonuna dair faaliyetlerin etkili bir şekilde gerçekleştirilmesi aşamasında da ne kadar uygun şartları barındırdığına dair bu tip seçeneklerin; önemli ölçüde fayda sağlaması konusunda da yeterli imkanları sağlayabilecek tipte de kendini gösterebilecek düzeyde yer alabilecektir.

SEO danışmanlığına dair hizmetleri alacak olan kişilerin;  kendi sitelerine dair işleyişe göre de hareket etmeleri gerekmektedir. Siteyi ilk kurulduğu andan itibaren SEO danışmanlarına teslim etmek; bu konuda önemli bir gelişme sağlayabilecek ana talep olarak görülebilecektir. Sitelerin gelişim içermesine dair gerçekleştirilecek olan bazı kriterler; SEO işlemleri sonrasında ilk kez gelecek olan ziyaretçilerin; kalıcı olarak bu siteyi tercih etmelerinde etkili bir durum olarak ifade edilmektedir. Sitelerin domainleri, içerik durumları ve temaları; internet kullanıcılarının an be an ilgilerini çekecek durumlar olacağından ötürü de sürekli olarak bu tip işlemlerin gerçekleştirilmesine dair uygulamaların hayata geçirilmesi de söz konusu olabilecektir. Bu suretle de an be an uygulanan yöntemler olarak da adlandırılabilecektir.

SEO Danışmanlığı Hizmeti

İnternet platformunda bir alanda var olan sitelerin sürekli olarak yarış halinde oldukları söylenebilmektedir. İnternet kullanıcılarına hizmet vererek; ziyaretçi sayılarını her geçen gün arttırmak isteyen web sitelerinin; bu suretle de SEO işlemlerine dayalı olarak hareket etmeleri muhtemel bir durum olarak adlandırılabilecektir. SEO işlemleri kapsamında gerçekleştirilecek olan süreçler; sitelerin diğer benzer platformların önüne geçmeleri; ve arama motoru sonuç listeleri dahilinde de ne kadar ideal bir gelişmenin yaşandığı da ifade edilebilecektir. Bundan ötürü de belli zaman dilimlerinde gerçekleştirilmekte olan bir uygulama olarak görülebilecektir. Sitelerin daha fazla hit alabilmeleri anlamında da SEO danışmanlığı hizmetlerinden yararlanma durumu da aktif olarak ortaya çıkabilecektir.

SEO danışmanlığına dair işlemleri gerçekleştirecek olan kurumsal seçeneklerden yararlanacak olan web sitesi sahiplerinin daha da önemli gelişmelerle karşı karşıya kalmaları durumu gündeme gelebilecektir. Sitelerin SEO işlemlerinin büyük bir kısmında tanıtım yazıları önemli bir yer tutmaktadır. Backlink ve paravan blog gibi SEO işlemleri esnasında gerçekleştirilecek olan faaliyetlerin içerisinde tanıtım yazıları önemli bir yapıda da yer alabilecek türde de kabul görebilecektir. Bu tip işlemler esnasında kullanılacak olan tanıtım yazılarında fazlasıyla titiz bir çalışma içerisinde de yer alınabilecektir. Bundan ötürü de tanıtım yazıları doğrultusunda gerçekleştirilecek olan eylemlerin de ne kadar başarılı sonuçların verilebileceği anlamında da etkin bir pozisyonda da yer alabilecektir.

SEO danışmanlığı hizmetlerinden yararlanacak olan kişilerin sosyal medyaya dayalı olarak hareket etmeleri sonrasında da gerekenleri gerçekleştireceği de gözlemlenebilecek olan bir durum olarak ifade edilebilecektir. Sosyal medya internet kullanıcılarına erişme aşamasında daha ideal platformlar olarak gözlemlenebileceğinden ötürü de daha aktif bir biçimde kullanılacak olan seçenekler olarak da ifade edilebilmektedir. Bundan ötürü de sosyal medyaların içerisinde yer alacak olan web sitesi ile ilgili paylaşımlardan ötürü de herkesin kısa bir süre içerisinde görerek ilgisini çekebileceği bir konumda da yer alabilecek tipte de kendini gösterebilecektir. Bu anlamda da sosyal medyaya dayalı olarak harekete geçilmesi ve son derecede de etkili sonuçların alınabilmesi durumu ortaya çıkabilecek yapıda da yer alabilecektir.

SEO Danışmanlığı Hizmeti
SEO Danışmanlığı Hizmeti

Arama motoru optimizasyonuna dayalı işlemler esnasında ilk olarak dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında tanıtım yazıları yer almaktadır. Tanıtım yazıları SEO için oldukça önemli bir kriter olarak değerlendirilmekte olup; arama motoru optimizasyonu çalışmalarının olmazsa olmazları arasında başı çekmektedir. Tanıtım yazıları içerisinde değerlendirilen metinlerin içerisinde var olacak olan anahtar kelimeleri de barındırmasından dolayı son derecede ideal bir neticenin meydana gelmesi de sağlanabilecektir. Bundan ötürü de tanıtım yazılarının özgünlük derecesi kadar içerdiği anahtar kelimelerin de işlevsel olması büyük bir önem arz etmektedir. Oldukça ön planda yer alabilecek olan söz konusu uygulamalardan ötürü de genel bir fayda sağlanabilecek ve SEO işlemlerinin önemli bir parçası olarak kabul görebilecektir.

Arama motorlarına dayalı olarak gerçekleştirilecek olan SEO faaliyetlerine başlamadan önce; sitelerin internet kullanıcılarının tam olarak istedikleri bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İlk evreden itibaren bu durumun dikkatli olunması aşamasında da ne kadar cazip bir sonuca ulaştırılması konusunda da ideal bir durumun sağlanabilmesi anlamında da tercihlerin etkin bir biçimde yapılması gerekmektedir. Sitelerin domain durumu ile beraber etkili bir başlangıç yapılabilecek olup; sonraki zaman zarfında da temaların seçimi esnasında da esas alınabilecek işlemler gerçekleştirilebilecektir. Bu anlamda da en ideal seçimler gerçekleştirilmeli ve aynı zamanda da mümkün mertebe en iyi durumların sağlanabilmesi aşamasında da gereken ölçütlerin içerisinde barınabileceği durumların da gözlemlenebilmesi sağlanabilmektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

SEO işlemleri; internet platformunda yer alan her site için zaman zaman gerekli olan bir durum olarak adlandırılabilmektedir. Sitelerin daha işlevsel ve daha fazla kullanıcıya hitap etmesi anlamında da bu tip arama motoru optimizasyonu seçeneklerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Bu noktada bireysel çalışmanın yanı sıra kurumsal firma yada kişilerle hareket etmek de, sitelerin daha da elverişli bir yapıya erişmeleri aşamasında da ne kadar uygun bir biçimde yer aldıkları da gözlemlenebilecektir. Sitelerin bu suretle de arama motoru sonuçlarında da daha üst konumlara ulaşabilmeleri neticesinde de kurumsal SEO danışmanlığına dair hizmetlerden alabilmeleri sonrasında da istediklerini elde etmeleri söz konusu olabilecektir.

SEo çalışmaları esnasında kurumsal destek alabilme sonucunda farklı farklı arama motoru optimizasyonu çalışmalarının paketler halinde talep edilebilmesi durumu söz konusu olabilmektedir. Bu tip SEO çalışmaları arasında yer alan paravan bloglar dahilinde de en uygun gelişmelerin yaşanabilmesi de gözlemlenebilecektir. Farklı farklı sitelere girilecek olan tanıtım yazılarında yer alan alakalı anahtar kelimelerle bağlantı kurmak; SEO işlemleri için önemli bir kriter olarak da gözlemlenebilecektir. Bu suretle de genel olarak talep edilen bir uygulama olarak adlandırılarak; her gün belli oranda tercih edilecek olan paylaşımlar olarak bilindiğinden ötürü sürekli olarak talep edilebilecek konumda da yer alması da gündeme gelebilecektir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı
Kurumsal SEO Danışmanlığı

Sitelerin SEO işlemlerine dair hareket etmeleri anlamında kurumsal olarak hizmet veren kişi ya da firmaların etkisi kaçınılmaz olacaktır. SEO işlemlerinden yararlanma aşamasında backlink faaliyetlerinden de yararlanacak olan kişilerin bu aşamada da farklı sitelerde tanıtım yazıları dahilinde kendi sitelerinin bağlantılarını içerebilecek bir şekilde desteklenmesi işlemi uygulanacaktır. SEO faaliyetlerinde kısa süre içerisinde gerçekleştirilecek olan bu işlemle beraber maksimum verim alınarak; arama motoru listelerinde sitelerin daha üst konumlara taşınmaları durumu gözlemlenebilecektir. En uygun backlink uygulamalarından yararlanacak olan web sitesi sahiplerinin; diğer rakip sitelerden daha üst noktalara çıkabilme amacı gütmeleri halinde backlink uygulamalarına yönelmeleri durumu da an be an gözlemlenebilecek bir konumda da yer alması da söz konusu olabilecek yapıda da kabul görecektir.

SEO danışmanlığı hizmetlerine dair kurumsal seçenekler; sosyal medya odaklı bir şekilde de hayata geçirilebilmektedir. Sosyal medya profillerinde yer alan paylaşımların daha fazla kullanıcı tarafından daha kısa süre içerisinde fark edilmesinden ötürü de genel olarak destek alabileceği bir uygulama olarak da adlandırılabilmesi durumu gözlemlenebilecektir. Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekebilecek olan paylaşımların; bir anda SEO işlemi uygulanan web sitesinin hit ve trafik grafiğinin bir anda arttırılmasına dayalı bir sonuç alınabilmesi mümkün olabilmektedir. Bundan ötürü de arama motoru optimizasyonu çalışmaları içerisinde sosyal medya siteleri de önemli bir yer tutarak; bu alanda da gereken gelişmelerin yaşanmasına dayalı önemli sonuçları da verebilecektir.

SEO danışmanlıkları sadece sitelerin arama motorlarındaki gelişimini sağlamakla kalmayarak; aynı zamanda da sitelerin mevcut olan düzenine dair de çalışmalar içerisinde yer almaktadır. Sitelerin gelişimi ve daha fazla ziyaretçiye erişmesi konusunda da önemli bir yer tutan bu tip seçenekler konusunda danışmanlık hizmeti alabilmek de etkili bir yöntem olarak görülebilecektir. Sitelerin domaininin yanı sıra aynı zamanda da iç dizaynı, teması ve içeriklerinin ne şekilde olduğuna dair yönlendirmeler yapılması durumu da ortaya çıkabilecektir. Sitelere SEO işlemleri sonrasında gelecek olan internet kullanıcılarının; sürekli olarak bu platformu kullanabilmeleri için bu tip kriterlere dikkat ederek; o şekilde düzenlemeleri gerçekleştirmek her zaman önemli bir kriter olarak da adlandırılabilecektir.

Kişisel Özel SEO Danışmanlığı

SEO işlemlerine dayalı olarak hareket etme aşamasında mutlak yarar elde etme durumu da gündeme gelebilmektedir. SEO işlemleri sitelerin gelişimine dair önemli hareketler olarak adlandırılabilmekte ve sitelerin daha fazla internet kullanıcısına ulaşması anlamında da zaman zaman gerçekleştirilmesi gereken bir faaliyet olarak ifade edilebilecektir. SEO işlemlerini gerçekleştirme konusunda önemli bir noktada yer alabilecek olan danışmanlık hizmetlerinden yararlanacak olan web sitesi sahiplerinin; ilgi çekebilecek neticelere erişebilmeleri aşamasında da ne kadar uygun şartları sağlayabilecekleri bu şekilde görülebilecektir. Kişilerin web sitelerine dair etkileşimleri esnasında da SEO uygulamaları genel olarak fayda sağlayabilecek ve tam anlamıyla da istenilen boyutlarda da yer alabilecektir.

Sitelerin gelişimi kapsamında öne çıkacak olan kişiye özel SEO danışmanlığı hizmetlerinin gerçekleştirilmesi aşamasında kurumsal desteklerden an be an yararlanma durumu gündeme gelebilecektir. Kişilerin var olan web sitelerine dair ne şekilde hareket etmelerine dayalı olarak önemli sonuçlar alabilmeleri anlamında danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaları söz konusu olabilecektir. Sitelerin gelişiminin daha etkili ve daha özenli bir biçimde gelişebilmesi anlamında da ne kadar uygun bir durumun sağlanabileceği de bu tip hizmetler esnasında devreye girebilecek tipte de yer alacaktır. Web sitesi sahiplerinin kişiye özel arama motoru çalışmalarına dair danışmanlık faaliyetlerini gerçekleştirmeleri aşamasında da cazip ögeleri elde etmeleri durumu da öne çıkabilecektir.

Kişiye Özel SEO Danışmanlığı Kişisel
Kişiye Özel SEO Danışmanlığı Kişisel

Kişiye özel SEO danışmanlığı işlemleri esnasında sitelerin ne şekilde gelişme kat edebileceğine dair bir karar verme süreci öne çıkabilecektir. Aynı zamanda da bu karar aşaması esnasında da sitelerin hangi yönde ilerlenmesi halinde en ideal sonuçlara sahip olabilmeleri durumu da gözlemlenebilecektir. Sitelerin gelişimi noktasında paravan blog ve backlink uygulamalarına yönelik tercihler yapılabilecek olup; başka sitelerin referans gösterilmesi durumu arama motorlarının dikkatlerinden kaçmayacak olan bir durum olarak adlandırılması söz konusu olabilecektir. Sitelerin gelişimi anlamında önemli bir boyutta varlık gösteren bu tip uygulamalar neticesinde daha fazla ziyaretçinin edinilmesi durumu da ortaya çıkabilecektir. Bundan ötürü de her web sitesi sahibinin bu uygulamalardan yararlanması gerektiğine dair bir süreç devreye girebilecektir.

SEO çalışmaları aynı zamanda da sosyal medyaya dayalı olarak da gündeme gelebilecek olan bir yöntem olarak adlandırılabilecektir. Herhangi bir sosyal medya platformuna dayalı olarak hareket edilmesi sonrasında da mutlak bir fayda elde edilmesi de ideal bir yöntem olarak ifade edilebilecektir. Sitelerin gelişim kat etmesi anlamında da ön planda yer alabilecek sonuçların gözlemlenebilmesi durumu an be an ortaya çıkabilecek olup; sorunsuz bir işleyişe de mahal verme anlamında da ilgi çekebilecektir. Sitelerin gelişimi aşamasında yapılacak olan sosyal medya paylaşımlarında daha fazla kullanıcıya hitap ederek; web sitelerinin hit grafiğini daha da arttırabilmesi aşamasında da önemli bir pozisyonda da yer alabilmesiyle de gündeme gelecektir.

Sitelerin gelişimi açısında; sitenin düzeni ve sitede yer alan içerikler de büyük önem taşıyabilecek tipte yer alabilecektir. Sitelerin domain, tema ve içerik durumları konusunda web site sahiplerinin hassas bir tavır yakınması gerekmektedir. Aynı zamanda da sitelerin var olan bu kalitesini sürekli hale getirme konusunda titiz davranmak da gerekmektedir. Bu konumda gerçekleştirilecek olan hareketler esnasında kişiye özel SEO danışmanlığı hizmetlerinden de yararlanabilme durumu söz konusu olabilecektir. Sitelerin danışmanlık hizmeti alabilmesi anlamında ne kadar uygun bir konumda sonuçlara ulaşabilmesi aşamasında da ne kadar ideal gelişmelerin yaşanabileceği de gözlemlenebilecektir. Bundan ötürü de sitelerin devamlı olarak uygulamaya koyacakları yöntemler arasında da sayılabilecek yapıda gündeme gelecektir.

E-Ticaret SEO Danışmanlığı

SEO çalışmaları her alanda var olan sitelerin gelişim göstermesine dayalı olarak öne çıkan hareketler olarak adlandırılabilecektir. Arama motoru içerisinde yapılacak olan anahtar kelimelere dayalı olarak gerçekleştirilmesi sonrasında da; söz konusu etiketlerde daha da öne çıkmalarını sağlayabilecek bir çözüm yolu olarak da ifade edilebilecektir. Bu suretle de site sahiplerinin kullanıcı odaklı bir düzeyde de hareket etmeleri sayesinde de ne kadar uygun bir konuma yükselebileceği de gözlemlenebilecektir. SEO işlemlerini gerçekleştirilmesi sonrasında da sitelerin daha fazla hit alabilmeleri ve daha aktif internet kullanıcı rakamlarına erişebilmeleri durumu da an be an gözlemlenebilecek tipte de adından söz ettirebilecek biçimde yer alabilecek şekilde varlık gösterecektir.

Arama motorlarına dair uygulamalar; internet üzerinden destek veren ticaret sitelerine dayalı olarak gerçekleştirilebilecektir. SEO çalışmaları kapsamında e-ticaret sitelerinin daha da önemli bir pozisyona erişebilmeleri konusunda da ne kadar etkili bir tercih olduğu da gözlemlenebilecektir. E-ticaretlere dayalı olarak gerçekleştirilecek olan SEO çalışmaları sonrasında; herhangi bir türde yer alan ürün satımını gerçekleştiren web sitelerinin müşteri portföylerini gerçekleştirmeleri anlamında da ne kadar etkili bir tercihi gerçekleştirdiği de öne çıkabilecektir. E-ticaret sitelerine dayalı arama motorlarını kullanacak olan kişilerin daha yüksek olasılıkla SEO işlemlerine dahil olan e-ticaret sitelerine yönelmeleri durumu da gündeme gelebilecektir. Bu suretle de istenilen şartların gerçekleştirileceğine dair gelişmeler de gelen ziyaretçilerin sonucunda da gözlemlenebilecektir.

E-ticaret SEO Danışmanlığı
E-ticaret SEO Danışmanlığı

Elektronik ticaret sitelerine dair gerçekleştirilecek olan SEO çalışmalarını gerçekleştirme konusunda hareket edecek olan kişilerin danışmanlık hizmetlerine dayalı olarak etkili sonuçlar alabilmeleri muhtemel bir durum olarak da ifade edilebilecektir. Bu suretle de sitelerin SEO backlink faaliyetleri içerisinde yer alabilmeleri durumu da gözlemlenebilecektir. SEO işlemleri kapsamında var olan backlink faaliyetleri kapsamında; elektronik ticaret sitelerinin gerçekleştirecek olduğu işlemler arasında seyrederek; ne kadar önemli bir sonuca ulaşabileceği anlamında da başarılı olduğunu kanıtlayabilecektir. Farklı sitelerde paylaşılacak olan tanıtım yazılarındaki bağlantılardan ötürü de sitelerin daha hızlı gelişerek; daha fazla kullanıcıya erişmeleri anlamında da cazip sonuçların ortaya çıkabilmesi aşamasında da etkin bir pozisyonda da yer alabilecektir.

Sitelerin gelişimi aşamasında SEO uygulamaları dahilinde sosyal medya platformları da önemli bir kulvarda yer alabilmektedir. Var olan elektronik ticaret sitelerine dair herhangi bir sosyal medya sitesinde yapılacak olan paylaşım; daha hızlı bir biçimde işleyerek; daha fazla kullanıcıya erişimini da daha kısa bir zaman zarfında gerçekleştirebilecek olmasıyla da adından söz ettirebilecektir. Bundan ötürü de her kesimden kullanıcının e-ticaret sitesi hakkında bilgi sahibi olmaları ve gereken ölçütlere sahip olup olmadığı hakkında da fikre kapılmaları durumu da gözlemlenebilecektir. Sosyal medya bundan ötürü de son derecede önemli bir yer tutmakta ve sosyal medya kullanıcılarından ötürü de ilgi çekebilecek bir yapıda da yer almasıyla tanımlanmaktadır.

Sitelerin gelişimi açısından önemli bir konumda yer alan SEO danışmanlığı hizmetleri; e-ticaret sitelerinin işlevsellik kazanması ve daha fazla müşteriye hitap etmesine dayalı olarak da çalışmalara yön vermesiyle de bilinmektedir. Web sitelerinin bu sayede de daha kurumsal bir havaya bürünerek; ideal alışveriş noktalarından bir tanesine gelmesi konusunda SEO işlemleri dahilinde hayata geçirilecek olan desteklemelerin ne kadar etkili bir konumda yer alacağı da gözlemlenebilecektir. Bundan ötürü de her sitenin SEO’dan devamlı olarak yararlanması sonrasında da satış rakamlarının artması ve müşterilerinin daha da aktif bir boyuta taşınması aşamasında da ne kadar işlevsel bir yapıda yer alacağını da gösterebilecek bir konumda yer alacaktır.

Seo Danışmanlığı, modern internet çağında web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda olması için yapılan danışmanlık hizmetidir. Sıralamada üst sıralarda olmak istenmesinin sebebi daha fazla ziyaretçi ve müşteri almaktadır. Özellikle zorlu anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmak oldukça zordur. Üst sıraların tanımı ilk sayfada yani ilk 10 sonuç içerisinde yer almaktır. Yapılan analizlerde kullanıcıların çoğunluğu alışveriş yaparken ikinci sayfaya pek fazla uğramadıklarını tespit edilmiştir. İlk 10 sonuç içerisinde yer almak istiyorsanız mutlaka Seo Danışmanlığı hizmeti almanızı şiddetle öneriyoruz.

Rekabeti çok fazla olan kelimelerde ilk 3, ilk 5, ilk 10 sırada yer almak oldukça zordur. Bu sıralamalarda yer almak için sizin çok iyi bir SEO bilgisine sahip olmanız gerekmektedir, eğer yeterli bilgiye sahip değilseniz burada devreye SEO danışmanlığı hizmeti giriyor. SEO danışmanlık hizmeti alarak planlanan vadede sıralamada daha iyi yerlerde olabilir ve satış kapasitenizi arttırabilirsiniz.

SEO danışmanları sitenizi Google ve benzeri arama motorlarına sevdirmek ve sitenizi üst sıralara çıkarmak için sitenizde neler değişeceğini ve nasıl değiştireceklerini detaylı bir şekilde anlatır ve gerekli bilgileri sizlere söyler. Sitenin SEO Uyumlu olmasını sağlarlar. SEO danışmanlık hizmeti veren Uzmanlar hem site içi hemde site dışı faktörlere oldukça önem verirler. Sitenin hız,güvenlik ve mobil uyumluluk gibi iç faktörleri düzeltilirken hemde site dışı faktörler düzeltilir, zararlı linklerden temizlenir, daha kaliteli bir link ağı örülür. Kaliteli ve kalıcı backlink kaynakları kullanılır ve zamanla siteniz anahtar kelimelerde üst sıralara doğru tırmanmaya başlar işte bu hizmet SEO Danışmanlığı‘dır.

Aylık Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı hizmeti büyük çoğunlukla aylık olarak satılır. Çalışmanın başladığı aydaki veriler ile çalışmanın bittiği aydaki veriler karşılaştırılır ve detaylı bir şekilde rapor sunulur. Genelde 2 yada 3 aylık çalışmalarda büyük yükseliş sağlarsınız çünkü SEO çalışmaları uzun vadede kendilerini gösterir örnek bir seo çalışmasının sonuçlarını 2.ayda görmeye başlayabilirsiniz tabi bu faktör anahtar kelimenin rekabetine göre kısalıp uzamaktadır. Rekabeti olmayan anahtar kelimelerde kısalırken, rekabeti zor olan anahtar kelimelerde uzayabiliyor. Sizde sitemizden Aylık SEO Danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

WhatsApp chat