Seo Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı, modern internet çağında web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda olması için yapılan danışmanlık hizmetidir. Sıralamada üst sıralarda olmak istenmesinin sebebi daha fazla ziyaretçi ve müşteri almaktadır. Özellikle zorlu anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmak oldukça zordur. Üst sıraların tanımı ilk sayfada yani ilk 10 sonuç içerisinde yer almaktır. Yapılan analizlerde kullanıcıların çoğunluğu alışveriş yaparken ikinci sayfaya pek fazla uğramadıklarını tespit edilmiştir. İlk 10 sonuç içerisinde yer almak istiyorsanız mutlaka Seo Danışmanlığı hizmeti almanızı şiddetle öneriyoruz.

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı

Rekabeti çok fazla olan kelimelerde ilk 3, ilk 5, ilk 10 sırada yer almak oldukça zordur. Bu sıralamalarda yer almak için sizin çok iyi bir SEO bilgisine sahip olmanız gerekmektedir, eğer yeterli bilgiye sahip değilseniz burada devreye SEO danışmanlığı hizmeti giriyor. SEO danışmanlık hizmeti alarak planlanan vadede sıralamada daha iyi yerlerde olabilir ve satış kapasitenizi arttırabilirsiniz.

SEO danışmanları sitenizi Google ve benzeri arama motorlarına sevdirmek ve sitenizi üst sıralara çıkarmak için sitenizde neler değişeceğini ve nasıl değiştireceklerini detaylı bir şekilde anlatır ve gerekli bilgileri sizlere söyler. Sitenin SEO Uyumlu olmasını sağlarlar. SEO danışmanlık hizmeti veren Uzmanlar hem site içi hemde site dışı faktörlere oldukça önem verirler. Sitenin hız,güvenlik ve mobil uyumluluk gibi iç faktörleri düzeltilirken hemde site dışı faktörler düzeltilir, zararlı linklerden temizlenir, daha kaliteli bir link ağı örülür. Kaliteli ve kalıcı backlink kaynakları kullanılır ve zamanla siteniz anahtar kelimelerde üst sıralara doğru tırmanmaya başlar işte bu hizmet SEO Danışmanlığı‘dır.

Aylık Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı hizmeti büyük çoğunlukla aylık olarak satılır. Çalışmanın başladığı aydaki veriler ile çalışmanın bittiği aydaki veriler karşılaştırılır ve detaylı bir şekilde rapor sunulur. Genelde 2 yada 3 aylık çalışmalarda büyük yükseliş sağlarsınız çünkü SEO çalışmaları uzun vadede kendilerini gösterir örnek bir seo çalışmasının sonuçlarını 2.ayda görmeye başlayabilirsiniz tabi bu faktör anahtar kelimenin rekabetine göre kısalıp uzamaktadır. Rekabeti olmayan anahtar kelimelerde kısalırken, rekabeti zor olan anahtar kelimelerde uzayabiliyor. Sizde sitemizden Aylık SEO Danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat