SEO Fiyatları

SEO Çalışması Faydaları

  • Google Adwords reklamlarına vereceğiniz bütçeyi azaltırsınız.
  • Arama motorlarında daha üst sıralarda listelenirsiniz.
  • Daha fazla ziyaretçi/müşteri çekerek, cironuzu arttırabilirsiniz.
  • Web siteniz kullanıcı uyumlu olup, müşteri etkileşimlerini arttırabilirsiniz.

SEO Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

  • Site içi düzenlemeleri kontrol ediyoruz ve düzeltiyoruz. Hız,Meta açıklamaları,404 hata sayfaları,Link yapısı, Site içi linklemeler,site haritası…
  • Sektörünüze uygun içerik girişi sağlıyoruz, SEO uyumlu makaleler ile sıralamada en iyi sonucu almanızı sağlıyoruz.
  • Site içi teknik,anahtar kelime,rakip,zararlı link,site içeriği ve imajı analizlerinizi yapıyor ve internet sitenizi en iyi şekilde optimize ediyoruz.
  • Tamamen Manuel bir şekilde backlink hizmeti veriyoruz, kaliteli backlink inşası kurarak site dışı SEO çalışmalarınızı tamamlıyoruz.
  • Markanızın Sosyal Medya’da daha görünür hale gelmesinde yardımcı oluyoruz.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

BAŞLANGIÇ

500

Aylık TL'den başlayan fiyatlar

Küçük Çaplı Siteler

Blog,İçerik,Yerel Hizmet, Vakıf,Dernek...

EKONOMİK

1250

Aylık TL'den Başlayan Fiyatlar

Hizmet Odaklı Siteler

Haber,Çilingir,Teknik Servis, Yerel Hizmet, Ürün Satışı...

KURUMSAL

2500

Aylık TL'den Başlayan Fiyatlar

Satış Odaklı Siteler

E-ticaret,Alışveriş,Firma Sitesi, Ürün Satışı ve Tanıtımı...

Özel

????

Aylık TL'den Başlayan Fiyatlar

Özel Teklif Dahilinde

Agresif Kelimeler,Sektörün Lideri Olmak İsteyenler...

 

SEO Fiyatları Nelerdir?

İnternet siteleri kapsamında farklı farklı alan ya da sektörler içerisinde milyonlarca farklı platform yer alıyor olması durumundan kaynaklı olarak ciddi bir rekabet ortamının meydana geldiği de gözlemlenebilmektedir. İnternet sitelerinin birbirlerine üstünlük kuracakları ve ziyaretçileri kendi platformlarına çekeceği konusunda arama motorları da büyük bir önem arz edebilecek düzeyde de varlık gösterebilmektedir. Arama motorlarına dayalı olarak hareket edecek olan kişilerin SEO kapsamında danışmanlık hizmeti alarak; amaçlarına daha da etkin bir biçimde ulaşabilmeleri durumu an be an gözlemlenebilmektedir. SEO fiyatları da bu noktada fazlasıyla cazip olarak görülerek; son derecede uygun bir aralıkta gerçekleştirilmekte olan hizmet seçenekleri olarak da adından söz ettirmektedir.

SEO işlemleri kusursuz bir biçimde gerçekleştirilse de genel olarak daha işlevsel bir konumda yer alması anlamında öne çıkan detay sitelerin genel olarak meydana getirilmesi süreci olarak adlandırılmaktadır. SEO fiyatları kapsamında hareket ederek danışmanlık hizmeti alacak olan kişilerin bu aşamada da gereken yardımı alabileceklerinden ötürü genel olarak fayda görebilecekleri bir durumla da karşı karşıya kalmaları söz konusu olabilmektedir. Sitelerin genel olarak görüntüsü ve içerik kalitesi bu tip konularda fazlasıyla önem arz edebilecek yapıda gündeme gelerek; SEO işlemlerinin daha da önemli bir seviyede yer almasını sağlayan ana hususlar olarak da gözlemlenebilecek biçimde adından söz ettirebilecek olan çalışmalar olarak da görülebilecek konumda yer almaktadır.

SEO Fiyatları Nelerdir
SEO Fiyatları Nelerdir

SEO işlemlerine dayalı olarak hareket edecek olan ve son derecede düzenli ve dikkat çekebilecek evrede siteleri bulunan kişilerin SEO fiyatları konusunda var olan uygunluğu da göz önüne alarak; bu tip işlemleri gerçekleştirmek adına taleplerde bulunmaları durumu söz konusu olabilmektedir. Profesyonel SEO konusunda en ideal sonuçları elde etme konusunda girişimleri bulunacak olan kişilerin olumlu yönde sonuç elde edebilmeleri durumu da sürekli olarak yarar sağlayabilecekleri gelişmeleri elde edebilmeleri durumu etkili olarak görülebilecek bir yapıda da yer almaktadır. Bundan dolayı da sitelerin daha fazla hit alması ve alexa değerinin de yükselmesi konusunda gereken tüm girişimleri gerçekleştirmeleri durumu da aktif olarak gözlemlenebilecek bir durumda yer alabilmektedir.

SEO işlemlerini gerçekleştirme konusunda uzman kişilerden yararlanacak olan site sahiplerinin son derecede başarılı durumları elde etmeleri durumu ortaya çıkmaktadır. Profesyonel SEO fiyatları kapsamında atılacak olan ilk adım içerisinde tanıtım yazıları önemli bir konumda yer almaktadır. Bu aşamada da tamamen SEO’ya uyumlu olan ve içerisinde doğru bilgileri yansıtarak; anahtar kelimeleri de barındıran içeriklerin hazırlanması söz konusu olabilecektir. Tanıtım yazılarının yazıldıktan sonraki evrede de farklı farklı platformlar içerisinde paylaşımlarının gerçekleştirilmesi konusunda söz konusu anahtar kelimelere SEO işlemlerinin uygulandığı sitelerin bağlantılarının eklenmesi durumu gözlemlenebilecektir. Bu durum arama motorlarının dikkatinden kaçmayarak; sitenin yükselmesinde temel etken olarak da adlandırılacak olan bir çalışma olarak da ifade edilecektir.

SEO işlemlerine dair tanıtım yazılarının yazımının gerçekleştirildiği evreden sonraki zaman zarfında da paylaşılması sonrasında genel bir fayda görülebileceği de söz konusu olabilmektedir. Profesyonel SEO fiyatları sonrasında gerçekleştirilen paylaşım sonrasında da sosyal medyaya dönük faaliyetler de sürekli olarak gerçekleştirilerek; rutin bir uygulama olarak adlandırılabilmektedir. Bu tip faaliyetlerin de gerçekleştirilmesiyle beraber; SEO işlemleri genel olarak sonuçlandırılmış olacaktır. Böylelikle arama motoru optimizasyonu kapsamında meydana gelen profesyonel kişi ya da ekiplere dayalı taleplerin raporlandırılarak sunulması durumu gözlemlenebilecektir. Kısa bir süre sonrasında da gerçekleştirilmiş olan SEO uygulamalarının ne kadar etkili bir konumda ortaya çıkan bir durum olduğu da ortaya çıkan bir gelişme olarak görülebilecektir.

Google SEO Fiyatları

İnternet dünyasında birçok kurumsal firma ve bireysel kişiler tarafından SEO hizmetleri sunulmaktadır. Ücretlendirmelerin ise birbirinden farklı ve yüksek oranlarda olduğu söylenebilir. SEO fiyatları kurumsal firmalarda daha yüksek olmaktadır. Ancak bireysel SEO uzmanları ile çalışmanız durumunda daha az bütçe ile SEO uygulamasını yaptırabilirsiniz. Bireysel olarak yapılan SEO çalışmaları genel olarak 250 TL`den başlamaktadır. Bu fiyat bir ay boyunca verilen hizmetin ücreti olmaktadır. Piyasa üzerinde 300-750 TL karşılığında daha profesyonel SEO hizmeti sunan kişiler de bulunmaktadır. SEO uzmanlarının yaptıkları işlemlerden sonra siteniz ve kurumunuz arama motorunda üst sıralarda yer almaktadır. Özellik sayesinde sitenizin kısa süre içerisinde hit almasını ve kullanıcı sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

Google SEO Fiyatları
Google SEO Fiyatları

SEO Fiyatları Hakkında

SEO fiyatları denildiği zaman sizin için uygun olan paket veya fiyatın ne kadar olacağını kesin olarak belirlemek mümkün değildir. Çünkü istenen anahtar kelimeye göre yapılabilecek uygulamanın ne kadar sürede nasıl sonuç vereceği kesin olarak bilinmemektedir. Bir site sahibi SEO yaptırmak istediği zaman temel kriter olarak anahtar kelimenin zorluk seviyesi belirlenmektedir. Konuyu kısaca özetlemek gerekirse seçtiğiniz anahtar kelimenin rekabeti fazla olduğu zaman SEO için istenilen fiyat daha fazla olacaktır. Rekabet az olduğu zaman ise daha düşük miktarlar ile SEO işleminizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca SEO uygulaması gerçekleştirildiği zaman belli bir miktar harcandığı için SEO uzmanları buna göre bir fiyat söylemektedir.

SEO uzmanları tarafından işlem yapılmadan önce dikkat edilen temel kriterlerden biri de sitenizin SEO altyapısına ne kadar uygun olup olmadığını tespit edilmesidir. Siteniz hazır uygulamalar ile yapılmışsa ve birden fazla gereksiz kodlamalar bulunuyorsa SEO fiyatının daha fazla olacağını da belirtmek gerekir. Google SEO işlemi sırasında uzmanların işini kolaylaştıran etkenlerden biri de alan adınızın yaşıdır. Eğer alan adı uzun süredir kullanılıyorsa SEO işlemlerinizin daha uygun fiyatlarla yapılması mümkün olacaktır. SEO firmaları ve uzmanları tarafından tüm bu bilgiler alındıktan sonra işlemlerin yapılması başlatılmaktadır. Siteniz için SEO uzmanı seçimi yaparken alanında deneyimli kişi seçimi yapmaya da dikkat etmeyi unutmamalısınız.

SEO Çalışması Fiyatları

Sitelerin arama motorlarında yükselmesi için kullanılan yöntemlerden olan SEO yöntemi için verilen ücretler farklılık gösterebilmektedir. Bu hizmeti alabilmeniz için internet üzerinde hizmet veren birçok kurum ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bireysel olarak SEO hizmeti almanız da mümkündür. Bireysel olarak SEO hizmeti aldığınız zaman daha uygun fiyatlarla bu imkandan yararlanabilirsiniz. SEO hizmetleri paketlerin halinde satışa sunulmaktadır. Paketlerin her birinin içerisinde bulunan uygulamalar farklı olmaktadır. Piyasa üzerinde bireysel olarak sarışlar 250 TL`den başlamaktadır. Bu ücretten daha az ücretlerle profesyonel SEO hizmeti sunanların birçoğu sahtekar olmaktadır. Kısaca SEO paketi satın alma işlemini yapmadan önceden çok dikkatli olmanız gereklidir. Bunun için kısa piyasa araştırması yapmanız yeterli olacaktır.

SEO Fiyatları Belirlenirken Nelere Dikkat Edilir?

SEO fiyatları belirlenirken sitenizin içeriği ve hangi anahtar kelime üzerine yoğunlaşması göz önünde bulundurularak fiyat verilmektedir. Eğer sitenizin içeriği internet dünyasında popüler bir konuysa ve rakipleriniz oldukça fazla ise verilen SEO fiyatları daha yüksek olacaktır. Çünkü rakip fazla olduğu zaman arama motorunda üst sıralara çıkmak daha zor olmaktadır. SEO işleminin yapılması için belirli bir miktarda harcama yapıldığı için fiyatlar biraz yüksek olmaktadır. Ancak SEO uzmanları tarafından yapılan doğru uygulama sayesinde sitenizin arama motorunda ilk sonuçlarda çıkması oldukça kolay olmaktadır. SEO paketleri satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri de doğru kişiler ile çalışma gerçekleştirmektir.

Uygun Fiyata SEO Çalışması

Uygun fiyata SEO çalışması hizmeti alabilmek için bilmeniz gereken temel bilgiler vardır. Bunun için internet üzerinde araştırma yaparak birçok SEO çalışması gerçekleştiren kişiye ulaşabilirsiniz. Bazı kişiler indirimli SEO paketleri satışa sunmaktadır. Daha çok webmaster forumlarından bu tür indirimli paketlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyata SEO hizmeti alacağınız zaman uzman kişinin yeterli bilgiye sahip olduğundan ve sitenizin belirli süre içerisinde yükseltebileceğinden emin olmalısınız. Çünkü piyasa üzerinde işini iyi yapan SEO uzmanları olduğu gibi dolandırıcı kişiler de bulunmaktadır. Bu sebeple derin bir piyasa araştırması yaptıktan sonra uygun fiyatlı bir uzman ile çalışma gerçekleştirebilirsiniz.

SEO Hizmet Fiyatları

İnternet alanında bulunan SEO hizmetlerinden yararlanmak için ödemeniz gereken ücretler bazı etkenlere göre değişiklik gösterebilir. Eğer siteniz için bir SEO hizmeti alacaksanız öncesinde derin bir piyasa araştırması yapmanız gereklidir. Ardından kendinize uygun olan SEO paketini seçerek hizmet alabilirsiniz. Şu an sunulan SEO hizmet fiyatlarının 400-500 TL aralığında olduğunu söyleyebiliriz. Bu rakam basit kelimelerin SEO işlemi için verilen fiyat olmaktadır. Eğer zor bir kelimenin SEO işlemini yaptırmak istiyorsanız bir aylık ödeyeceğiniz ücret 750 – 1000 TL aralığında olmaktadır. Tabii ki bazı firmalardan ya da bireysel olarak SEO hizmeti sunan kişilerden indirim kampanyaları ile daha uygun fiyatlara da bulmanız mümkündür. Fakat çok ucuza yapılan SEO işlemlerinin ne kadar iyi sonuçlar çıkarabileceğini de düşünmek lazım.

Uygun Fiyata SEO Hizmet Fiyatları
Uygun Fiyata SEO Hizmet Fiyatları

Uygun Fiyata SEO Hizmetleri

Uygun fiyatlar ile sunulan SEO hizmetlerini bulmak için Google üzerinde araştırma yapmanız gereklidir. Forumlarda ve aynı zamanda kurumsal firmalarda SEO hizmeti için indirimli uygun paketler bulmanız mümkündür. Ancak çok uzun sunulan SEO hizmetlerinin birçoğunun kaliteli olduğu söylenemez. Bu sebeple hizmet alacağınız kişinin SEO alanında yeterli bilgiye sahip olduğundan ve arama motoru optimizasyon işlemlerini nasıl gerçekleştireceğinden emin olmalısınız. Aksi takdirde uygun fiyatlı SEO paketini aldıktan sonra mağdur durumda kalabilirsiniz. Bunun SEO paketi satın almadan önce paketi daha önce kullanmış müşterilerin yanıtlarını inceleyebilir ve SEO uzmanı hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

SEO Çalışmasında Fiyat Uygulaması

SEO çalışması yapılacağı zaman fiyatın belirlenmesi için birden fazla etken bulunmaktadır. Bunlardan ilki sitenizin içeriğinin ne ile alakalı olmasıdır. Eğer sitenizin konusu popülerse ve rekabet çok fazla ise SEO uygulaması için istenen fiyat da yüksek olacaktır. Fiyatın yükselmesinin sebebi ise SEO çalışması için belirli bir bütçenin harcanmasıdır. Yani SEO uzmanları sadece işlemleri gerçekleştirmek için zaman harcamıyor, aynı zamanda site içeriğine göre harcama da yapılıyor. Eğer SEO yapılması için seçilen kelimede rekabet çok fazla ise ve SEO uygulaması yapılacak kişi tarafından çok düşük fiyatlar sunuluyorsa kişinin dolandırıcı olma ihtimali oldukça yüksektir.

WhatsApp chat