Video Siteleri İçin Seo

Video Siteleri İçin Seo

Video hareketli resimlerdir bir çok resmin bir araya getirilmesine ve hareket ettirilmesine video denir. Gelelim video sitelerine, günümüzde en popüler video paylaşma platformu youtube’dir en çok video bu platformdadır youtubenin ardından izlesene,dailymotion,vimeo gibi siteler gelir. Peki siz de bir video yayınlama platformumu kurmak istiyorsunuz ?  O halde size bir kaç önerimiz var.

  • Gelişmiş bir panel kurun. herkesin video atacağı kadar kolay profesyonellerin ayarlarını yapacağı kadar gelişmiş olsun. Videolarınızın arama motorların da yükselmesi için videoların açıklama,başlık ve etiketlerini kullanıcılarınıza eklenmesini söyleyin.
  • Hızlı bir sunucu alın. ucuz,basit,sınırsız bir web hosting ile bu iş olmaz. Video Atıcaksınız sonuçta. Çoğu sınırsız web hostinglerinin sahipleri sunucuya video yüklenmesine izin vermiyor her dosyanın belli bir limiti bulunuyor. Biz bunun için size güçlü sunucular öneriyoruz. Tavsiyemiz en az 2 adet sunucu almanız. 1. sunucu sitenizin temasını taşıyacak. 2.sunucu ise sitenize yüklenen videoları barındıracak. böylece her iki sunucuyuda fazla yormamış olacağız. Video Seo

Daha fazla öneri , destek , seo , sosyal medya talepleri için canlı destek , e-posta ve whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bizden Seo Fiyat teklifi , seo site ve rakip analiz yaptırabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat