Yalova Altınova SEO

Altınova SEO

Yani bu başlığın bir H1 olması gerekmiyor, ancak arkasındaki bazlar H1 gibi davranıyor. Kolaylıkla H1 olabilecek bir web sitesinin başlığı, sayfanın içeriğinin tam ve öz bir özeti olmalıdır. Sayfa içeriğinin geri kalanı, muhtemelen altyazı şeklinde sayfaya uygun şekilde yerleştirilmelidir. Yalova Altınova SEO Bir H1’in önemini daha iyi anlamak ve içeriğiniz için mükemmel olanı oluşturmak, H1’lerin nereden geldiğini ve nasıl geliştiklerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Çünkü artık amaçları önemli, ancak formaliteleri herhangi bir şart veya kural ile sınırlı değil.

H1 neydi SEO açısından H1’ler için bazı temel gereksinimler vardı.

En önemli anahtar kelimeleri dahil edin.
Her tarafta birden fazla (veya daha az) H1 kullanmayın.
H1’in bir sayfadaki ilk ve en büyük metin olduğundan emin olun.
Ancak Google, bunların artık bölgesel kurallar olmadığını açıkça belirtmiştir. Web siteleri gelişti, ör. B. nasıl sunuldukları, nasıl tarandıkları (arama motorları tarafından) ve nasıl tüketildikleri (insanlar tarafından).

Şimdi H1’ler nedir?
Birden fazla H1’e sahip olmak sorun değil. Google’ın yukarıda bağlantısı verilen videodaki John Mueller’a göre, bu web’de özellikle HTML5’te oldukça yaygın bir eğilim. Altınova SEO Uzmanı Ve eğer belirli bir sayfanın başlık yapısı o sayfadaki içeriği sergilemenin en iyi ve en organize yoluysa, o zaman sayfada kaç H1’in olduğu veya bunların hangi sırada olduğu konusunda çok fazla düşünülmemelidir. Müller, 2019’un sonunda “Web siteniz H1 etiketi olmadan veya beş H1 etiketi olmadan mükemmel bir şekilde sıralanacaktır” dedi. Kullanıcı deneyimini her zaman anahtar kelime yoğunluğuna ve hatta başlık hiyerarşisine tercih etmeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat