Yalova Armutlu SEO

Armutlu SEO

Ve birden fazla H1, bir sayfanın organik görünürlüğünü olumsuz etkilemediğinden veya bir H1’de yüksek kaliteli anahtar kelimelerin bulunmaması nedeniyle (daha mantıklıysa ve yine de sayfa içeriğini özetliyorsa), bir sayfanın başlıkları yerine H2’nin H1’i veya tam tersi olur. Yalova Armutlu SEO bu unsurlara çok odaklanın. yapar. Önemli olan, içeriğin pratik ve mantıklı bir şekilde organize edildiğinden emin olmaktır. Mueller, Google sisteminin sayfa başlıklarını anladığı üç yolu ve bir sayfayı nasıl desteklediklerini belirtti. Aşağıdakileri içeren bir sayfa içerir:

Bir H1 başlığı.
Birden çok H1 başlığı.
Stilize metin parçaları (anlamsal HTML olmadan).
Bu, genel olarak başlık etiketlerinin yanı sıra sayfa stili ve organizasyon açısından da açıkça çok fazla özgürlük gösterir. Yukarıdaki düzenlerin üçünü de kullanan birçok web sitesi ödüllendirilir. H1’ler dahil olmak üzere başlık etiketleri de erişilebilirlik için kullanışlıdır. Armutlu SEO Uzmanı Özellikle, web sitesine ve tasarımına gerçekten bakma becerisine sahip olmayan görme engelli web sitesi ziyaretçileri için.

Engelli kullanıcıların web sitelerine göz atmalarına yardımcı olan yazılım, başlıkları göründükleri sırayla okur. Dolayısıyla, H1’ler bu kullanıcılarla iletişim kuran bir web sitesinin önemli bir parçasıdır. Bununla birlikte, ek H1’ler bu sitenin etkinliğini görme engelli kişiler için bile etkilemez. Unutmayın, bu kullanıcı deneyimi ile ilgili. Sayfa içeriğinin net bir şekilde organize edildiğini gösteren bu anlamsal yapı sayesinde, 10 kişiden 10’u taranabilirlik, sindirilebilirlik ve nihayetinde görünürlük açısından bu web sitesi için çalışacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat