Yalova Çınarcık SEO

Çınarcık SEO

Meta açıklama ayrıca bir web sayfasının <head> bölümünde bulunur ve genellikle (her zaman olmasa da) sayfa başlığı ve URL ile birlikte bir SERP parçacığında görüntülenir. Yalova Çınarcık SEO Ve evet, meta açıklamanın kendisi bir sıralama faktörü değildir. Tıklama oranlarını artırmak ve markalarının SERP’lerini iyileştirmek isteyen herkes için bu, ömür boyu bir fırsattır.

Açıklama, bir SERP parçacığının büyük bir kısmını kaplar ve kullanıcıları, sorularına net ve kapsamlı bir çözüm vaat etmek için web sitenizi tıklamaya davet eder.
Açıklama, tıklama sayısını etkiler ve hatta sayfaların içeriği gerçekten verdiği sözleri yerine getiriyorsa tıklama oranını artırabilir ve hemen çıkma oranını düşürebilir. Bu nedenle, açıklama gerçekçi, davetkar olmalı ve içeriği açıkça yansıtmalıdır.
Açıklamanız, arama sorgusunda bir arama tarafından kullanılan anahtar kelimeleri içeriyorsa, SERP’de kalın olarak görünecektir. Çınarcık SEO Uzmanı Bu, sizi diğerlerinden farklı kılmak ve arama yapan kişinin sayfanızda tam olarak ne bulunabileceğini bilmesini sağlamak için uzun bir yol kat ediyor.
Derecelendirmek istediğiniz tüm anahtar kelimeleri meta açıklamaya eklemenin bir yolu yoktur ve gerçekten gerekli değildir. Bunun yerine, sayfanızın özü hakkında nasıl konuştuğunuzu açıklayan, bazı anahtar kelimeler de dahil olmak üzere bazı uyumlu ifadeler yazın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat