Yalova Termal SEO

Termal SEO

Dış / giden bağlantılar, web sitenizdeki diğer web sitelerine işaret eden bağlantılardır. Elbette bunlar, en iyi uygulamalara atıfta bulunmak, insanları diğer yararlı kaynaklara yönlendirmek veya başka herhangi bir nedenle ilgili bir siteden bahsetmek için kullanılır. Yalova Termal SEO Bu bağlantılar, arama motoru optimizasyonu için çok önemlidir. İçeriğinizi, güvenilir kaynaklar tarafından el yapımı ve yedeklenmiş eksiksiz bir parça gibi veya değerli olmayan içeriğin bir bağlantı dökümü gibi gösterebilirler.

Google, manipülatif bağlantı taktiklerine karşı güçlü bir hoşnutsuzluk duymasıyla bilinir. Buna bağlı kalmak cezalara yol açabilir ve bunları gerçekleştirmek söz konusu olduğunda daha az akıllıca olmayabilir. Bununla birlikte, anlamsal arama çağında, Google, sayfanızın içeriğini daha iyi anlamak için bahsettiğiniz kaynakları bağlam olarak değerlendirebilir. Bu iki nedenden dolayı, nerede ve nasıl bağlandığınıza kesinlikle dikkat etmeye değer.

Varsayılan olarak, tüm köprüler izlenir. Web sitenize bir bağlantı koyduğunuzda, aslında bağlantılı sayfaya bir “güven oyu” veriyorsunuz. Termal SEO Uzmanı Bir bağlantıya nofollow niteliği eklediğinizde, arama motorlarına bağlantıyı takip etmemelerini (ve denklemleri bağlamamalarını) söyler. SEO’nuzu düzgün bir şekilde sürdürürseniz, sayfalarınızda takip edilen ve takip edilmeyen bağlantılar arasında bir denge sağlayacaktır. Ancak, genellikle nofollow için aşağıdaki bağlantı türlerini ayarlarsınız:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat