Arama Motorlarında İlk Sırada Çıkmak

Arama Motoru Optimizasyonu, seneler içinde sürekli değişen ve gelişen acayip bir konu. Google ve diğer arama motorlarının ziyaretçilerini daha iyi web sitelerine yönlendirmek için yaptığı güncellemeler büyük oranla SEO çalışmalarının daha iyi bir şekilde yapılmasını öne çıkardı. Arama Motorlarında İlk Sırada Çıkmak istiyorsanız Arama motorlarının verdiği kriterlere uymalı ve web sitenizi ona göre dizayn etmelisiniz. Sadece Site içi düzenlemeler değil güçlü bir link ağı kurmanızda gerekmektedir.

Değeri düşük olan internet adreslerinin Google ve benzeri arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasına engel olmak için, belirli dönemlerde yeni algoritmalar ve yeni kurallar eklenmektedir. Mesela en son eklenen kurallar amp,ssl,hız gibi oldukça popüler olan kurallardır. Gelişen dünyada artık Mobil cihazlara oldukça değer verilmektedir, artık Arama Motorlarında İlk Sırada Çıkmak için mobil uyumlu ve hızlı bir web sitesine ihtiyacınız olacağını söyleyebilirim.

Arama Sonuçlarında İlk Sayfada Çıkmak

Bizimle çalışan kişiler yani müşterilerimizin internet sitelerinde rakip analizi, site içi dışı seo analizi, backlink analizleri ve anahtar kelime analizleri gibi genel analizleri yaparız, analizler yapıldıktan sonra çalışmalarımıza başlarız. Arama Motoru Optimizasyonu için web siteniz ile alakalı içerikler yazarız, sayfaların genel olarak google botlarına ve kullanıcılarına en iyi ve en doğru şekilde gözükmesini sağlarız. Yapılacak çalışmalar genellikle kullanıcı için yapılmaktadır, zaten google için giriş çıkışlar oldukça önemlidir. Zira hemen çıkma oranı yüksek olan web siteleri Google’de ilk sırada çıkamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat